شرایط و قوانین

کلیه فعالیت های فروشگاه ایمن کارا بر اساس قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 

مقررات و شرايط عمومي ‌و اختصاصي عضويت
 

1- مشتري از امكانات فروشگاه اينترنتي بايد طبق ضوابط و مقررات سایت ایمن کارا استفاده نمايد.
 

2- با انصراف و اعلام كتبي مشتري به ایمن کارا و يا عدم رعايت مقررات سيستم خرید و فروش اينترنتي ، مشتري از عضويت در سيستم خارج مي‌شود و ایمن کارا مي‌تواند شناسه كاربري مشتري را غيرفعال نمايد.
 

3- احراز هويت مشتري

شخص حقيقي متعهد است ابتدا از طريق سايت ایمن کارا نسبت به درخواست عضويت اقدام و برای تکمیل مدارک خود با مراجعه به ایمن کارا یا با ارسال پست الکترونیک info@imenkara.com، مشخصات شناسنامه‌اي خود را به صورت صحيح و كامل همراه با مدرك هويتي معتبر به فروشگاه اعلام نمايد. فروشگاه از طرق متعارف صحت هويت مشتري را احراز و مراتب را به مشتري اعلام خواهد كرد. (لازم به توضیح است که به منظور خرید کالا و تحویل کالا تکمیل مدارک فوق الزامی است.)
 

4- براي هر مشتري فقط يك درخواست عضويت ثبت خواهد شد و سيستم از ثبت درخواستهاي تكراري جلوگيري خواهد نمود.
 

5- مسئوليت حفظ و مراقبت از شناسه كاربري و کلمه عبور منحصراً بر عهده مشتري خواهد بود و ایمن کارا از اين جهت مسئوليتي نخواهد داشت.
 

 6- در مواردي كه ایمن کارا بنا به عللي از قبيل خرابي دستگاه هاي كامپيوتري ، قطعی اینترنت و خطوط ارتباطي ، رويدادهاي اجتناب ناپذير ،صدور بخشنامه هایی از سوی بانک مرکزی و یا ارگان های دولتی و هرآنچه كه خارج از كنترل باشد قادر به ارائه خدمات نباشد مسئوليتي متوجه ایمن کارا نخواهد بود. لازم به توضیح است که در چنین شرایطی افراد با مراجعه حضوری به فروشگاه ایمن کارا می توانند نسبت به خرید اجناس خود اقدام نمایند.  
 

7- ایمن کارا مي‌تواند كليه موضوعات مشكوك و اطلاعات مربوط به اشخاص مظنون به سوء استفاده از سيستم را به مقامات انتظامي ‌و قضائي اعلام دارد تا تحت پيگرد قانوني قرار گيرند.
 

8- چنانچه مشتري شرايط و مقررات سيستم و يا ساير قوانين ایمن کارا را رعايت ننمايد ایمن کارا مي‌تواند علاوه بر موارد قانوني ، هر زمان و بدون اطلاع قبلي شناسه كاربري مشتري را غير فعال نمايد .
 

9- ایمن کارا هيچگونه مسئوليتي در قبال خسارت و زيانهاي وارده به مشتريان در اثر افشاء شدن شناسه كاربري و کلمه عبور از سوي خودشان بعهده نخواهد داشت.
 

10- چنانچه بين ایمن کارا و مشتـري در خصوص محتـواي اطلاعـات ارسالي و يا عمليـات انجام يافته روي آن اختلاف نظري باشد، اسناد دفاتر ، گزارشات و همچنين عمليات الكترونيكي ضبط شده در فايلهاي سيستم كامپيوتري ایمن کارا و بانک هائی که شرکت دارای حساب در آن ها می باشد در مقابل ادعاي مشتري سند و دليل معتبر خواهند بود و مشتري حق هرگونه اعتراض ادعايي را تحت هر عنوان كه باشد از خود سلب مي‌نمايد.
 

11- در صورت فوت یا حجر هر یک از اعضاء، حساب کاربری وی مسدود می گردد و پس از طی مراحل قانونی وجه حساب مسدودی به وراث یا قیم وی مسترد می گردد.

 

ماده 10 قانون مدنی: قرادادهای خصوصی نسبت به کسانی که ان را منعقد نموده اند درصورتیکه مخالف صریح قانون نباشد نافذ است.

ماده338 قانون مدنی: بیع عبارت است از تملیک عین به عوض معلوم.

ماده 219 قانون مدنی: عقودی که بر طبق قانون واقع شده باشد بین متعاملین وقائم مقام آنها لازم اتباع است مگر اینکه به رضای طرفین اقاله یابه علت قانونی فسخ شود.

ماده 5 قانون تجارت الکترونیک :هر گونه تغییر در تولید، ارسال، دریافت، ذخیره و یا پردازش داده پیام با توافق و قرارداد خاص فیما بین طرفین معتبر است.

 

12-1  تمامی مشتریان در تمام روز های هفته میتواند از سایت فروشگاه ایمن کارا خرید نمایند. ( شبانه روزی )

 این فروشگاه بدون تعطیلی می باشد