درباره ما

صاحب امتیاز فروشگاه 
شرکت دیده بان گستر ایمن کارا

خط مشی 

  • کیفیت: ارائه خدمات و محصولات با بالاترین کیفیت اصلی ترین خط مشی دیده بان گستر ایمن کارا است. با توجه به نگاه بلند مدت مدیران این شرکت به موفقیت تنها راه رسیدن به اهداف شرکت جلب رضایت مشتریان از طریق ارائه خدمات و محصولات با کیفیت است.
  • تناسب کیفیت و قیمت: طبیعتا ارائه خدمات با کیفیت برای مشتریان پر هزینه خواهد بود، با این حال تلاش دیده بان گستر ایمن کارا بر آن است تا این کیفیت خدمات از رقابتی بودن هزینه ها آنها نکاهد و امکان عرضه محصولات و خدمات با کیفیت برای تمامی مشتریان مهیا باشد.
  • افزایش اطلاعات و به روز بودن: عرصه سیستم های امنیتی، یک عرصه به سرعت در حال پیشرفت است. مسلما فعالیت در این زمینه نیاز به، به روزرسانی دائم اطلاعات و آموزش همیشگی نیرو انسانی دارد.
  • شفاف سازی مالی: شفاف سازی مالی یکی از مهمترین روشهای جلب رضایت و اعتماد مشتریان است. دیده بان گستر ایمن کارا از طریق استفاده از محصولات با برندهای مشخص و ارائه لیست قیمت محصولات به تمامی مشتریان به آنها کمک می کند تا به راحتی و با اطمینان این شرکت را به عنوان مجری سیستم های خود انتخاب کنند.


این شرکت با هدف فروش سیستم ها و دوربین های مدار بسته تحت شبکه ، دوربین مداربسته آنالوگ و دوربین مداربسته AHD و انواع DVR , NVR , و دستگاه های ضبط تصاویر ، درب های کنترلی ، دزدگیر اماکن ، راه بند ، ویپ و تجهیزات شبکه ، دکل ، و انواع رادیو تاسیس گردیده است.

این شرکت با بهره گیری از نیروهای متخصص و کار آمد و تجربه چندین ساله 
در نظر دارد تمامی نیاز های شما را در زمینه های ذکر شده از مشاوره تا راه اندازی به همراه کادری مجرب برآورده سازد . امید است تا خدمت ما جوابگوی اعتماد شما باشد .

شما می توانید به رایگان با مشاورین ما در مورد نصب و راه اندازی و قیمت انواع سیستم های دوربین مداربسته مشورت نمایید